Rondom Medemblik

Rondom Medemblik2018-09-18T10:27:16+00:00

Word vriend van Stichting Rondom en klik hier

 

 

Word vriend van Rondom en help daarmee het weekend der weekends te maken tot het feest waar iedereen het hele jaar naar uit kijkt.

Word rondom vrijwilliger!!

 

 

Word vrijwilliger van Rondom!! Vele handen maken namelijk licht werk en…….
…een nog veel mooier feest.

  • Uitslagen zondag Ronde van Medemblik

    Top klasse 1. Ruud Slagter 2. Kay Blokdijk 3. Robbert-Jan Mol Top klasse dames 1. Liesbeth Zeeman 2. Sofie Duyn 3. Xin van Warmedam Recreanten heren 1. Jory Hoogland 2. Niels Appelman 3. Jan Duijn [...]

  • Uitslagen zaterdag Medemblik’s Got Talent en Puzzelrit

    De winnaars van MGT 2018: Bovenbouw: Grease Lightning door Feline, Twan, Merel, Tatum Onderbouw: Ik hoor bij jou door Marly, Suus Aanmoedigingsprijs: Fitlala door Jana, Rayan, Kuba, Maja Puzzelrit Beste post 1       Parklaan 2       [...]

  • Uitslagen donderdag Street tour en vrijdag Prominenten Playback Show

    Uitslag van de Street Tour Themaprijs: Achterom Sfeerprijs: Bolder Debutantenprijs: Regenboog Creativiteitsprijs: Keern Publieksprijs: Overtoom/Ridderstraat   Uitslag van de "Prominenten Playbackshow 2018 1e prijs Lady Gaga 2e prijs Black eyed peas 3e prijs Treble Aanmoedigingsprijs [...]

  • Stem op de mooiste straat

    Stem op de Mooiste straat en doe mee met de Streettour

    Breng uw stem uit voor de mooiste straat klik daarvoor hier Niet helemaal duidelijk? klik dan hier.   Deelnemen aan de streettour? Dat kan door het formulier te downloaden en uit te printen.

Donderdag

13:30 Kaartmiddag
18:00 Street Tour
18:00 Jurering straatversiering

Vrijdag

15:30 Jeugdmiddag in het FunFestijn
18:30 Bowling jeugd groep 5/6
20:30 Bowling jeugd groep 7 t/m 15 jaar
20:00 Seniorenavond
20:15 Prijsuitreiking Street Tour
20:30 Prominenten playbackshow

Zaterdag

09:00 Ontbijt Oude Haven
11:00 Levende poppenkast
14:00 Medemblik’s Got Talent
17:45 Aanmelden puzzelrit
18:00 Puzzelrit door Medemblik
21:30 Optreden 8PM (deel 1)
22:00 Prijsuitreiking Puzzelrit
22:15 Optreden 8PM (deel 2)
00:30 Afkicken

Zondag

10:00 Crescendo
11:00 Rabo Topklasse
11:45 Wea recreantenkoers
13:00 Rabo dikke banden race
13:00 BMX, step, skateboardshow
13:00 Hardloperij
15:00 Muziekfestival

0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec